2018.01.17 "Artystyczna herbatka dla babci i dziadka" i wystawa plakatów teatralnych

DSC 0163

17 stycznia najmłodsi wychowankowie PMDK zaprosili swoje babcie i dziadków na artystyczne prezentacje im dedykowane. Zaprezentowali sie najłmodsi aktorzy: Teatr "Pięć groszy", przygotowany przez panią Małgorzatę Adamczyk wykonał trailer spektaklu "Pchła Szachrajka". Nieco więcej z najnowszego spektaklu pt. "Baza" pokazali ich stasi koledzy z Teatru "Hop". Kolędy i pastorałki zaśpiewali podopieczni pani Anny Kozak. Na koniec spotkania otwarta została wystawa plakatów teatralnych, które dzieci i młodzież z pracowni plastycznej i teatralnej PMDK wykonali pod kierunkiem instruktorów: pani Katarzyny Grabowskiej, Izabelli Dybały, Edyty Weremczuk i Jolanty Tomasiewicz.