Nagrody - rok 2018

1. X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł XXI wieku” (organizator - Ośrodek Kultury W Będzinie, zasieg: ogólnopolski), 02.2018

  • WYRÓŻNIENIE  kategorii kl. iV - VI - Szymon Adamski, opiekun: Edyta Weremczuk

2. IX Ogólnopolski Przegląd Form Teatralnych  Inspirowanych Myślą Jana Pawła II "Złota Maska" w Lublinie (organizator: ZS nr5 im. Jana Pawła II  w Lublinie, zasięg: ogólnopolski), 16.03.2018

  • WYRÓŻNIENIE - Teatr 5 Złotych  -  za szczerość i autentyczność przekazu teatralnego w spektaklu "My. Po prostyu" w reż. Małgorzaty Adamczyk, opiekun: Małgorzata Adamczyk
  • DYPLOM ZA KREACJĘ AKTORSKĄ - dla Miłosza Samoleja z Teatru 5 Złotych, opiekun: Małgorzata Adamczyk

3. XI Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych w Warszawie (organizator: Stowarzyszenie "Serduszko dla Dzieci", Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa", Warszawska Szkoła Reklamy, zasieg: ogólnopolski), 21.03.2018

  • KWALIFIKACJA DO FINAŁU KONKURSU - Iga Ćwiklińska, Marcin Wójtowicz za film "Podziemne zauroczenie" - opiekun: Urszula Bednarczyk

4. Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego

  • Agnieszka Wróbel, opiekun: Izabella Dybała
  • Bartosz Rola, opiekun: Izabella Dybała

5. Przegląd Teatrów Młodzieżowych, Kabaretów "Młody Teatr" Scena Młodych 2018 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie, zasieg: wojewódzki), 22-24.03.2018r.

  • I NAGRODA - Teatr 5 ZŁOTYCH (Marta Czarniak, Patrycja Kęska, Aleksandra Obroślak, Weronika Obroślak, Gabriela Orłowska, Miłosz Samolej, Dagmara Siwiec, Bartłomiej Sternik, Karina Szczepaniak, Dominika Woch, Dominik Zadziorka, Weronika Ostrowska)  za naturalność i niezwykłe poczucie humoru w opowiadaniu o sobie, po prostu, w spektaklu pt. „My. Po prostu” w reżyserii Małgorzaty Adamczyk.
  • WYRÓŻNIENIE AKTORSKIE - Karina Szczepaniak

6. VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Niech Żyje Rock 'N' Roll" (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, zasieg: ogólnopolski), 23.03.2018

  • WYRÓŻNIENIE w I kategorii wiekowej - Jakub Karwowski, opiekun: Katarzyna Grabowska

7. III Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny „Piórem i pędzlem…” (organizator: Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie, zasięg: ogólnopolski), 7.05.2018 r.

  • NAGRODA w kategorii plastycznej - Klaudia Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk

8. XXVI edycja konkursu teatralnego SEZON 2017/2018 (organizator: DDK SM "Czechów" w Lublinie", zasieg: wojewódzki), 26.04.2018

  • I MIEJSCE w kategorii dziecięcej - Teatr Hop (Emilia Targońska, Natalia Targońska, Hania Puchacz, Karolina Iwanek, Weronika Poznańska, Milenka Mierzwińska, Maja Wójtowicz, Dawid Zalewski, Michał Zalewski, Patryk Woliński), opiekun: Małgorzata Adamczyk

9. IX Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny "Kocie sprawy" Zamość 2018 (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, zasieg: wojewódzki), 26.04.2018 r.

  • III NAGRODA , kat. V - inne placówki -  Karolina Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE, kat. V - inne placówki -  Dominika Woch, opiekun: Edyta Weremczuk

10. Konkurs plastyczny "Moje miasto dziś i jutro" (organizator: Lubartowski Osrodek Kultury, zasięg: miejski), 7.05.2018

  • NAGRODA - Miiłosz Samolej, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Oliwia Wojdat, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Łucja Soroka, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Sylwia Komsta, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Mateusz Mroczek, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Dominika Sobiesiek, opiekun: Izabella Dybała

11. II Festiwal Filmów Dzieci i Młodzieży "Anim@kcja" Białystok 2018 (organizator: MDK w Białymstoku, zasieg: ogólnopolski), 25.05.2018

  • Kwalifikacja do finału - Iga Ćwiklińska, Marcin Wójtowicz za film "Podziemne zauroczenie", opiekun: Urszula Bednarczyk


 

 

 

 

Nagrody - rok 2017

1. XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach (organizator: POK Puławy, zasięg: ogólnopolski) 15.01.2017

  • WYRÓŻNIENIE INSTRUKTORSKIE - Grażyna Grymuza
  • I NAGRODA - w kategorii dzieci z kl. I-III SP - Alicja Karwowska , opiekun: Grażyna Grymuza
  • WYRÓŻNIENIE  kategorii kl. I-III -  Weronika Poznańska, opiekun: Paweł Urban
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii młodzież szkolna - soliści – Milena Mika , opiekun: Grażyna Grymuza
  • I NAGRODA- w kategorii zespoły wokalne – dorośli - Męska Grupa Wokalna Chórtownia, opiekun:  Grażyna Grymuza

 

2. 62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe (organizator: PMDK w Lubartowie) 20.03.2017

  • NOMINACJA do udziału w turnieju wojewódzkim, kategoria: teatr jednego aktora dla Magdaleny Skrzypiec za monodram "Wojna nie ma w sobie nic z kobiety", reż. Małgorzata Adamczyk

3. XV Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Arlekinada” w Inowrocławiu (organizzator: Kujawskie Centrum Kultury, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu, zasieg: ogólnopolski)
24-25.03.2017

  • III NAGRODA dla Teatru Trupa za spektakl "Męczeństwo Piotra Oheya" w reżyserii Jolanty Tomasiewicz (obsada: Kamil Żebrowski, Maja Słomińska, Milena Majewska, Antonina Bielecka, Karolina Krupa, Kornelia Niziołek, Katarzyna Rybacka, Iga Szcześniak, Natalia Florek i Mikołaj Grela)
  • NAGRODA dla najlepszej aktorki festiwalu dla Kornelii Niziołek z Teatru Trupa

4. 39. edycja wojewódzkiego przeglądu Scena Młodych – „Młody Teatr”, 6.04.2017 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie, zasieg: wojewódzki),

  • WYRÓŻNIENIE dla Teatru Trupa , n-l. J.Tomasiewicz

5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przełajem przez ziemię jeleniogórską" (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze, zaqsieg: ogólnopolski), 11.03.2017

  • I NAGRODA dal Julii Podleśnej, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE dla Oliwii Mrozik, opiekun: Edyta Weremczuk

6.Konkurs Piosenki Angielskiej w Poniatowej, (organizator: centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej) , 29.04.2017 r.

  • I NAGRODA dla Martyny Bronisz w kategorii uczniów klas IV-VI , opiekun: Grażyna Grymuza 

7. 40. Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie), 26-28.04.2017 r.

  • II NAGRODA dla Teatru V Złotych za niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne, pomysłowość i wielofunkcyjność scenografii oraz grę zespołową w spektaklu "My. Po prostu", scenariusz - zespół, reżyseria-  Małgorzata Adamczyk , opiekun: Małgorzata Adamczyk

8. Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (25.04.2017) :

  • Agnieszka Wróbel, pracownia plastyczna, opiekun: Izabella Dybała
  • Milena Mika, pracownia muzyczna, opiekun: Grażyna Grymuza

9. XXVI Lubartowskie Konfrontacje Taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów 4.06.2017, (Organizator: Lubartowski Ośrodek Kultury, zasięg: ogólnopolski)

  • WYRÓŻNIENIE w kategorii 7-14 lat - "Motylki", opiekun: Eliza Maruszak
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii 7-14 lat -" Free Steps", opiekun: Jolanta Grabowska

10. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Nasi mniejsi bracia - zwierzęta wśród ludzi ",  (organizator:  Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. św. Franciszka z Asyżu w Kęble., zasieg: wojewódzki)

  • NAGRODA w kategorii 9-12 lat - Monika Kowalska , opiekun:  Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii 9-12 lat - Łucja Jabłońska,  opiekun: Edyta Weremczuk

11. X Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Poezja Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oczami dziecka widziana" dla uczniów szkół podstawowych z klas I-VI pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty , 12.06.2017, (organizator: Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, zasieg; wojewódzki)

  • NAGRODA dla Olgi Pawłowskiej, opiekun: Edyta Weremczuk

12. Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne nutki 2017", pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublina i Marszałka Województwa Lubelskiego, 11.2017, (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie, zasieg: wojewódzki)

  •   BRĄZOWY KASZTAN (3 miejsce) w kategorii klas I-III dla Alicji Karwowskiejopiekun: Grażyna Grymuza

13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Świąteczna Boże Narodzenie - Nowy Rok", 16.12.2017 r. (organizator: MDK w Świdnicy, zasięg: ogólnopolski)

  • WYRÓŻNIENIE dla Moniki Mierzwińskiej, opiekun: Edyta Wermczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ dla Wiktorii Kamińskiej, opiekun: opiekun: Edyta Wermczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ dla Nadii Wysockiej, opiekun: opiekun: Edyta Wermczuk

14. Konkurs Plastyczno-Teatralny do premiery spektaklu "Dziób w dziób" w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie, 12. 2017 (organizator: Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie, zasięg: )

  • WYRÓŻNIENIE dla Teatru 5 Złotych za kreatywnosć i zaangażowanie włożone w wykonanie pracy na konkurs

15. XXVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki "Moje Boże Narodzenie" , 20.12.2017 (organizator: MDK "Pod Akacją", zasieg: wojewoódzki):

  • WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym kategorii gimnazjów dla Klaudii Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk

Nagrody - rok 2016

  1.  XXI Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach, (organizator: Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika, zasieg: ogólnopolski), 31.01.2016
  • II nagroda  - zespół wokalny Do Re Mi: Dżesika Cebera, Wiktoria Kobyłka, Filip Józefaciuk, opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: zespoły wokalne - dzieci kl. I-III szkół podstawowych)
  • III nagroda  - Weronika Woźniak, opiekun: Anna Kozak  (kategoria: soliści wokaliści kl. I-III szkół podstawowych).
  • III nagroda - Aleksandra Rudzińska,  opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: soliści wokaliści – dorośli).
  • wyróżnienie zespół wokalny „Cantus”: Milena Majewska, Aleksandra Rudzińska, Izabela Zbiciak, Jakub Grzegorczyk, Jakub Żytkowski, Michał Mitura,  opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: zespoły wokalne - dorośli)
  • wyróżnienie - Kwintet Wokalny: Dominika Małyska, Aleksandra Kukiełka, Wiktoria Pacek, Emilia Kozak, opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: zespoły wokalne - młodzież szkolna)


2. VI Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, (organizator: Rzeszowski Dom Kultury, zasięg: ogólnopolski), 16.02.2016

  • wyróżnienie dla Aleksandry Rudzińskiej, opiekun: Grażyna Grymuza

3. XIV Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych „Arlekinada” w Inowrocławiu, ( organizator: Kujawskie Centrum Kultury, I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu, zasięg: ogólnopolski), 18-19.03.2016

  • wyróżnienie dla Teatru Trupa za spektakl "Zimowy pogrzeb" w reżyserii Jolanty Tomasiewicz (skład zespołu: Maja Słomińska, Milena Majewska, Weronika Weremczuk, Julia Słomińska, Aleksandra Sajda, Katarzyna Rybacka, Jan Filip, Bartłomiej Brodawka, Ole Kozdraj i Kamil Żebrowski)
  • nagroda dla najlepszego aktora festiwalu  dla Jana Filipa
  • nagroda Jury Młodych dla najlepszego aktora dla Ole Kozdraja

4. III Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taneczne Inspiracje", 17.04.2016, Biłgoraj, (organizator: MDK w Biłgoraju, Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Trampolina Sukcesu")

  • NAGRODA ZA WDZIĘK dla zespołów "KLAPS" I EFEKT", opiekun: Jolanta Grabowska
  • NAGRODA ZA WDZIĘK I ZAANGAŻOWANIE dla zespołu "BALERINY" , opiekun: Eliza Maruszak

5. Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych "Inscenizacje 2016" w Lublinie pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, 18-19.05.2016 (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie

  • WYRÓŻNIENIE dla "Teatru V złotych" za spektakl "Bzdurki, czyli baśnie dla dzieciiinnych", opiekun: Małgorzata Adamczyk

6. 3 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Zabierz mnie Tam Wyobraźnia 2016", 6.06.2016 (organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Głownie)

  • NAGRODA dla Alicji Fil, opiekun:
  • WYRÓŻNIENIE dla Alicji Fil, opiekun:
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY KONKURSOWEJ: Łukasz Gaweł, Małgorzata Misiarz, Iga Pawlikowska, opiekun:

7. II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pilnujmy Marzeń", 06.2016, (organizator: Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu)

  • WYRÓŻNIENIE dla Emilii Mroczek, opiekun:

8. XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Białe 2016", 2.07.2016 (organizator: Gmina Włodawa)

  • WYRÓŻNIENIE dla Alicji Karwowskiej w kategorii solistów 6-10 lat, opiekun: Anna Kozak

9. IX Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem Łęczna 2016  pt. "Muzyka", 10. 2016 r. (organizator: Łęczyńskie Styowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki "Plama", zasięg: ogólnopolski)

  • II miejsce dla Agnieszki Wróbel w kategorii do 18 lat, opiekun: Izabella Dybała

10. XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika 2016" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego oraz pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk, 11.2016 r. (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie)

  • Bartosz Rola - kwalifikacja do wystawy pokonkursowej, opiekun: Izabella Dybała

11. XXV Wojewódzki Konkuru Plastyczny i Literacki "Moje Boże Narodzenie" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk, 20.12.2016 (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie)

  • NAGRODA  w kategorii  10-12 lat dla Łukasza Gawła, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓZNIENIE w kategorii do 9 lat dla Hanny Kostyły, opiekun: Edyta Weremczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ: Klaudia Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk

 12. XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Opowieści Wigilijne", 13.12.2016 r. (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • NAGRODA w kategorii kl. I-III- Kinga Rusinek kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. I-III-  Aleksandra Zmysłowska kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. I-III - Emilia Mroczek kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Lena Kornacka kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. IV-VI Angelika Krzyżanowska kl. V PMDK w Lubartowie n-l Edyta Weremczuk

13. XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "POKAŻĘ CI, GDZIE MIESZKAM” 30.09. 2016 r. , (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Julia Michaluk, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Hania Kostyła, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • NAGRODA  w kategorii IV-VI - Karina Szczepaniak, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii IV-VI  - Jakub Rejek, kl. VI, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii IV-VI - Łukasz Gaweł, kl.IV, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii IV-VI - Łukasz Gaweł, kl.IV, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

 

Nagrody - rok 2015

  1.  XX Festiwal Kolęd Puławy 2015 (organizator: POK "Dom Chemika" w Puławach, zasięg: ogólnopolski) -1.02.2015
  • Grand Prix  - zespół wokalny „Bez Reszty” : Milena Majewska, Aleksandra Budzyńska, Emilia Matyjaszczyk, Michał Mitura, Jakub Żytkowski, opiekun - Grażyna Grymuza
  • I miejsceMilena Majewska, kategoria : młodzież szkolna – soliści-wokaliści,  opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • II miejsce - zespół „Trio3Bis” : Aleksandra Król, Aleksandra Kukiełka, Wiktoria Pacek, Emilia Kozak, Zuzanna Szyszko, Dominika Małyska , kategoria: młodzieżowe zespoły wokalne  , opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • III miejsce - Martyna Massalska - kategoria : młodzież szkolna – soliści-wokaliści, opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • III miejsce -Aleksandra Rudzińska, kategoria dorośli-soliści-wokaliści,  opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • II miejsce w kategorii zespołów wokalnych kl. I – III -  zespół„Okruszek”: Nicol Bronisz, Kinga Granat, Iga Goleń, Wiktoria Kowalczyk, Natalia Baran, Igor Rudziński, Mateusz Korzan, Damian Ozon, opiekun p. Anna Kozak
  • II miejsce  - Karol Kozak , kategoria: młodziez szkolna - soliści -instrumentaliści, opiekun p. Anna Kozak
  • Wyróżnienie - Natalia Baran, kategoria przedszkole-soliści -wokaliści,opiekun p. Anna Kozak
  •  Wyróżnienie -  Nicol Bronisz,  kategoria kl. I-III-soliści -wokaliści, opiekun p. Anna Kozak
  • Wyróżnienie -  Wiktoria Kowalczyk kategoria kl. I-III-soliści -wokaliści, opiekun p. Anna Kozak
  • Wyróżnienie -  Mateusz Korzan kategoria kl. I-III-soliści -wokaliści , opiekun p. Anna Kozak

2. XII Spotkania Teatralne "Zwierciadła" (organizator: II Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego  w Lublinie, 11.03.2015, zasięg: wojewódzki)

  • I Nagroda   wraz z nominacją do udziału  w Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych Zwierciadła - Teatr Trupa za spektakl "Zimowy pogrzeb"w reż. JolantyTomasiewicz
  • I Nagroda aktorska -  stypendium w Akademii Teatralno Wokalnej Jerzego Turowicza otrzymał Bartłomiej Brodawka z Teatru Trupa
  • II Nagroda aktorska – otrzymał Jan Filip z Teatru Trupa

 

3. XVI Ogólnopolski Konkurs Wokalistów i Zespołów Wokalnych – „DEBIUTY” (organizator: MDK nr 2 w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie, 12-13.03.2015 , zasięg: ogólnopolski)

  • III miejsce- Nagroda Ewy Dumkiewicz-Sprawki Dyr. Wydz. Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin - Aleksandra Rudzińska, opiekun - Grażyna Grymuza

4. Międzynarodowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Wiosenne Gwiazdy” 2015 w Puławach, 27.03.2015r. (Organizator: POK „Dom Chemika”, Fundacja „POLSKA ŁĄCZY”)

  • 1 miejsce - Martyna Massalska,  opiekun: Grażyna Grymuza

 

5. XVI Ogólnopolski Festiwal Interpretacji Piosenki Aktorskiej (organizator: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, 11-12.04.2015, zasięg: ogólnopolski)

  • wyróżnienie - Milena Majewska, opiekun - Grażyna Grymuza

6. Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów "Młody Teatr" - Scena Młodych 2015, Lublin  9-11.04.2014 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie, zasięg: wojewódzki)

  • wyróżnienie aktorskie - Jan Filip z Teatru Trupa za rolę  (główną) w spektaklu "Zimowy pogrzeb", opiekun - Jolanta Tomasiewicz

7. Ogólnopolskie Spotkania Teatralne "Zwierciadła", (organizator: II Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego  w Lublinie,  16-18.04.2015, zasięg: ogólnopolski)

  • III Nagroda - Teatr Trupa za spektakl "Zimowy pogrzeb" w reż. Jolanty Tomasiewicz
  • Nagroda Aktorska dla Jana Filipa za rolę w spektaklu „Zimowy pogrzeb”
  • Nagroda Aktorska dla Bartłomieja Brodawki za rolę w spektaklu „Zimowy pogrzeb

8. XV Powiatowe Spotkania Śpiewających Dzieci "Śpiewający słowik",Jeziorzany  25.04.2015r., (organizator: GOK Jeziorzany, zasięg: powiatowy)

  • II miejsce w kategorii  I - Mateusz Korzan, opiekun Anna Kozak
  • wyróżnienie w kategorii II -  Martyna Bronisz, opiekun Anna Kozak
  • wyróżnienie w kategorii II - Kinga Kożuch, opiekun Grażyna Grymuza

9. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki lat 60 i 70  w Wyszkowie (4.06. 2015r. )

  • nominacja do udziału w koncercie finałowym dla Mileny Majewskiej , opiekun -  Grażyna Grymuza

 

10. XXIV Konfrontacje Taneczne Lubartów 2015, Lubartów 7.06.2015 (organizator : LOK Lubartów, zasięg: ogólnopolski)

  • Puchar Burmistrza Miasta Lubartów - miejsce III w kat. 15-19 lat - zespół MASAKRA (opiekun Jolanta Grabowska)

11. VIII Ogólnopolski Konkurs na Rysunek Węglem p.t. „Samotność”, Łęczna 6.10.2015 (organizator: Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA, zasięg: ogólnopolski)

  • wyróżnienie - Anna Rogala, opiekun: Izabella Dybała
  • wyróżnienie - Agnieszka Wróbel , opiekun: Izabella Dybała

12. XV Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież”, 16.10.2015, (organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Zuzanna Jezior, kl. II, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Weronika Marciniak, kl. II, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Natalia Zalewska, kl. II, opiekun: Izabella Dybała
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Hanna Kostyła, kl.II, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Łukasz Gaweł, kl.III, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Iga Pawlikowska, kl.III, opiekun: Edyta Weremczuk

13. XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny„Opowieści Wigilijne”, 8.12.2015 (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • nagroda w kategorii kl. I-III SP - Nadia Wysocka, kl. II, , opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda w kategorii kl. IV-VI SP - Wiktoria Kawa, kl. IV,opiekun:  Edyta Weremczuk
  • wyóżnienie w kategorii kl. IV-VI - Maja Bartnik, kl. I, opiekun:  Izabella Dybała
  • nagroda w kategorii : szopki - Maja Lis, 6-lat, opiekun: Izabella Dybała

14. Konkurs Plastyczny "Wesołe Boże Narodzenie", 7.12.2015, (organizator: Lubartowski Ośrodek Kultury, zasięg: miejski)

  • nagroda - Jakub Kostyła
  • nagroda - Hanna Kostyła


 

 

 

 

 

 

Nagrody - rok 2014

1.  XIX Festiwal Kolęd Puławy 2014 01.2014r. (organizator: POK "Dom Chemika" w Puławach)

  • II nagroda w grupie wiekowej młodziez szkolna, w kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych dla duetu Aleksandry Rudzińskiej i Arkadiusza Borzęckiego, opiekun - Grażyna Grymuza.
  • III nagroda  w grupie wiekowej młodziez szkolna , w kategorii zespołów wokalnych dla zespołu  "Bez Nazwy" - opiekun - Grażyna Grymuza.
  • II nagroda w grupie wiekowej dzieci przedszkolnych , w kategorii solitów dla Natalii Baran, opiekun Anna Kozak.

2. XI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej: „Świat w oczach najmłodszych - Podróż moich marzeń” (28.02.2014, organizator:  Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie)

  • Nagroda dla Leny Rydzewskiej (7 lat)

3. DEBIUTY 2014XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych LUBLIN '2014 - 14.03.2014r. (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie)

  • Nagroda Specjalna - Nagroda Krzysztofa Dąbka Dyrektora Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie dla Mileny Majewskiej, opiekun - Grażyna Grymuza

4. XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Juliana Tuwima”, (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Lublinie)

  •  praca Łukasza Gawła została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej

5. XVIII Ogólnopolski Festiwal Teatrów Szkolnych Maska 2014 29.03.14 (organizator: I LO w Chełmie)

  • I Nagroda w kategorii :poezja  śpiewana dla Aleksandry Rudzińskiej, opiekun - Grażyna Grymuza
  • III Nagroda w kategorii :poezja  śpiewana dla Mileny Majewskiej, opiekun - Grażyna Grymuza

6. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosna w ogrodzie" (17.03.2014, organizator: Wałbrzyski Ośrodek Kultury)

  • II Nagroda dla Mai Bartnik, opiekun: Izabella Dybała

7. Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej Chełm 2014 (4.04.2014r, organizator: IV LO w Chełmie)

  • I nagroda dla Aleksandry Rudzińskiej

8. Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów "Młody Teatr" - Scena Młodych 2014, Lublin  12.04.2014 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie)

  • WYRÓŻNIENIE dla GRUPY NO! za swobodną interpretację kabaretowych skeczórw Wł. Sikory i naturalne poczucie humoru w programie "Abażur czy krynolina: czego nie zagra dziewczyna?", reż. Urszula Bednarczyk
  • WYRÓŻNIENIE AKTORSKIE dla ADRIANY PIETRUKANIEC za rolę w programie "Abażur czy krynolina: czego nie zagra dziewczyna?"

 

9. XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Pokażę Ci, gdzie mieszkam" 15.04.14 (organizator: PMDK w Lubartowie)

  • Nagroda w kategorii kl. I-III dla MAI SOCHY, kl. I,  n-l. Izabella Dybała
  • Wyróżnienie w kategorii kl. I-III dla KLAUDII BRONISZ, kl. III, n-l. Edyta Weremczuk
  • Nagroda w konkursie fotograficznym dla ALEKSANDRY KRUPY, n-l. Urszula Bednarczyk
  • Nagroda w konkursie fotograficznym dla ZUZANNY SAMOLEJ,  n-l. Urszula Bednarczyk

10. Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewający Słowik” w Jeziorzanach (27.04.2014r, organizator: GOK Jeziorzany)

  • III nagroda dla Mateusza Korzana

11. Stypendia Województwa Lubelskiego (03.2014) przyznano:

  • Hannie Kostyle
  • Jakubowi Kostyle
  • Aleksandrze Rudzińskiej
  • Milenie Majewskiej

12. Wojewódzkie Prezentacje Współczesnych Form Tanecznych w Puławach (31.05.2014, organizator: MDK w Puławach)

  • wyróżnienie dla Zespołu Tanecznego „Klaps”,
  • wyróżnienie dla Zespołu Tańca „Nash Squad”

13. Wojewódzki Przegląd Poezji Śpiewanej „Scena Młodych”, Lublin 2014 ( 7.06.2014, organizator: CK w Lublinie)

  • Nagroda dla Aleksandry Rudzińskiej,
  • wyróżnienie dla Mileny Majewskiej

14. III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśnie, bajki, bajeczki”, (17.06.2014r., Chełm)

  •  wyróżnienie dla Jakuba Kostyły

15. V Ogólnopolskie Biennale Plastyczne „Świat Dinozaurów”, Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, (Wystawa od 01.07 do 13.10.2014r., Wrocław)

  •  Praca Igi Pawlikowskiej zakwalifikowana na wystawę pokonkursową

16. XXIII Lubartowskie Konfrontacje taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów (8.06.2014r., organizator: LOK w Lubartowie)

  • wyróżnienie dla zespołu „Klaps”;
  • wyróżnienie dla połączonych grup „Dance Feet”-„Sweet”- „Masakra”

17. XIV Konkurs Plastyczny " Jan Paweł II- Nasz Papież” (organizator:  SP 4 w Lubartowie, zasięg - powiatowy)

  • nagroda dla JAKUBA KOSTYŁY w kategorii: gimnazja.

18. Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej - Turniej Pieśni Patriotycznej "Ojczyzno moja najmilsza" ( 9.10.2014, organizator: CK w Lublinie)

  • nagroda dla  MILENY MAJEWSKIEJ, opiekun: Grażyna Grymuza

19. XVI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "OPOWIEŚCI WIGILIJNE " 2014 (organizator: PMDK w Lubartowie) 18.12.2014

  • Kategoria: Przedszkola - nagroda dla Oli  Szczęch, n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - nagroda dla Mai Sochy,
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - nagroda dla Leny Kornackiej i 
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - nagroda dla Nicol Bronisz,  n-l Izabella Dybała,
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Natalii Rusinek n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Hani Kostyły , n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Moniki Kowalskiej, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Igi Pawlikowskiej, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Łukasza Gawła, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III - wyróżnienie dla Oliwii Mrozik, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III -wyróżnienie dla Igi Ćwiklińskiej, n-l Edyta Weremczuk
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -nagroda  dla Klaudii Bronisz,  n-l Edyta Weremczuk,
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -wyróżnienie dla Dagmary Siwiec, n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -wyróżnienie dla Wiktora Rudzińskiego, n-l Izabella Dybała
  • Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy IV-VI -wyróżnienie dla Mateusza Mroczka, n-l Izabella 
  • Kategoria: Gimnazjum klasy I-III - Nagroda dla Agnieszki Wróbel, n-l Izabella Dybała, 

20. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Ludowej „Mikołajki Folkowe” w Lublinie (13-14.12.2014 r. , organizator: ACK "Chatka Żaka" w Lublinie)

  • nagroda publiczności dla Chóru Afrykańskiego „Łontanara”, udział w koncercie laureatów.