Nagrody - rok 2018 - 2019

  1. XI Ogólnopolski Konkurs na Rysunek Węglem „Kosmos” w Łęcznej (organizator: Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA, zasieg: ogólnopolski), 8.07.2018, Łęczna
  • II MIEJSCE w kategorii 5-8 lat - Zuzanna Bocian, opiekun: Izabella Dybała
  • II MIEJSCE w kategorii 9-10 lat - Jagoda Szypulska, opiekun: Izabella Dybała

2. . Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ‘’Nuty Przyjażni’’ w Hajnówce (organizator: Hajnowski Dom Kultury, zasieg: ogólnopolski), 16.06.2018, Hajnówka

  • KWALIFIKACJA DO UDZIAŁU W KONKURSIE - Alicja Karwowska, opiekun: Grażyna Grymuza

3. XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej‘’Lubelski Talent’’ w Poniatowej (organizator: Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej, zasięg: ogólnopolski), 9.06.2018, Poniatowa

  • KWALIFIKACJA DO UDZIAŁU W KONKURSIE - Alicja Karwowska, opiekun: Grażyna Grymuza

4. 40 Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzyki Dawnej SCHOLA CANTORUM Kalisz 2018 pod patronatem Prezydenta Rzczypospolitej Polskiej - XXIII Ogólnopolski Konkurs "Twórczość plastyczna inspirowana muzyką dawną"  ( organizator: Kaliskie Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży „Schola Cantorum”, zasięg: ogólnopolski), 20-25.02.2018, Kalisz

  • kwalifikacja do wystawy pokonkursowej - Bartosz Rola, opiekun: Izabella Dybała

5. Wychowankowie PMDK, którzy zdali egzaminy do specjalistycznych szkół artystycznych w roku 2017/2018:

  • Agnieszka Wróbel - Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Karolina Bronisz - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie
  • Natasza Gawrysiak - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie

6. Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II Nasz Papież" (organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, zasięg: wojewódzki), 26.10.2018

  • NAGRODA w kategorii kl. I-III - Zuzia Gołębiowska, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA w kategorii przedszkole - Kornelia Jabłońska, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA w kategorii kl. IV-VI -Zosia Przytockaopiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. I-III - Kuba Kuśmirek, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. IV - VI - Nikola Wróbel, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. I-III - Nikola Woch, opiekun: Izabella Dybała

7. Wojewódzki Konkurs Piosenki „Jesienne nutki 2018” (organizator: MDK „Pod Akacją” w Lublinie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka, Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk), 16.11.2018, zasięg: wojewódzki)

  • Alicja Karwowska -ZŁOTY KASZTAN ( I nagroda) w kategorii solisci kl. I-III), opiekun: Grażyna Grymuza
  • Patrycja Gąsior -ZŁOTY KASZTAN ( I nagroda) w kategorii solisci kl.VII - gimnazjum), opiekun: Grażyna Grymuza

8. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Barwy wolności", 23.11.2018 (organizator: MDK we Włodawie, Włodawskie Stowarzyszenie Kulturalne)

  • NAGRODA - Oliwia Baranowska, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA - Antoni Kędziora, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA - Alicja Fil, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA - Olga Pawłowska , opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA -Weronika Marciniak, opiekun: Edyta Weremczuk

9. XV Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "Pokażę Ci, gdzie mieszkam" (organizator: PMDK w Lubartowie, zasieg: powiatowy), 8.11.2018 r.

  • NAGRODA w kategorii klas  I-III SP - ADA JUSIAK, n-l Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE  w kategorii kl. I-III SP - KACPER BRONISZEWSKI , n-l Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE  w kategorii kl. I-III SP - STELLA SEWERYN , n-l Edyta Weremczuk
  • NAGRODA  w kategorii kl. IV-VI SP -OLIWIA WOJDAT, n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA  w kategorii kl. IV-VI SP -IGA PAWLIKOWSKA , n-l Edyta Weremczuk
  • NAGRODA  w kategorii kl. IV-VI SP -MILENA MIERZWIŃSKA , n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE   w kategorii kl. VII - gim. - DOMINIKA WOCH, n-l Edyta Weremczuk

10 . XX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Opowieści Wigilijne" ( organizator: PMDK w Lubartowie, zasieg: powiatowy), 19.12.2018

  • NAGRODA w kategorii klas przedszkolnych - Mateusz Pawłowski, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii klas przedszkolnych - Ada Jusiak, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA W kategorii kl. I-III SP - Alicja Sztuk, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA W kategorii kl. I-III SP - Olga Wolanin, PMDK w Lubartowie, opiekun: opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA W kategorii kl. I-III SP - Stella Seweryn, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA W kategorii kl. I-III SP - Nikola Woch, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE  w kategorii kl. I-III - Wiktoria Kamińska, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE  w kategorii kl. I-VI SP - Łukasz Gaweł, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE  w kategorii kl. I-VI SP - Ewa Szymak, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE  w kategorii kl. VII - gim. - Oliwia Szutko, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE  w kategorii : szopki indywidualne - Jakub Dziewulski, PMDK w Lubartowie, opiekun: Edyta Weremczuk

 

11. XXIV Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2019 (organizator: POK "Dom Chemika" Puławy) 27.01.2019

  • I NAGRODA w kategorii : dzieci przedszkolne i oddziały zerowe, soliści-wokaliści - Laura Wąsik , opiekun: Anna Kozak
  • WYRÓŻNIENIE  w grupie wiekowej dzieci kl. I-III, soliści-wokaliści - Alicja Karwowska, opiekun: Grażyna Grymuza

12. XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza oraz doby staropolskiej” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie, zasieg: ogólnopolski), 15.03.2019

  • NAGRODA  - Kornelia Kwaśna, opiekun: Izabella Dybała

13. X Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych Inspirowanych Myślą Jana Pawła II "Złota Maska" w Lublinie (zasieg: ogólnopolski), 21.03.2019

  • WYRÓŻNIENIE  -  Dominik Zadziorka, opiekun: Małgorzata Adamczyk (wyróżnienie  za grę aktorską w spektaklu "On" Teatru 5 Złotych

14. XIV Ogólnopolskie Spotkania Teatralne "Wtoopa", Lublin,  (organizator: Stowarzyszenie WTOOPA, zasięg: ogolnopolski, formuła niekonkursowa)  22.03.2019

  • KWALIFIKACJA DO PRZEGLĄDU - Kamil Żebrowski z Teatru Trupa, monodram "Kochany pani Ludwiku" , opiekun : Jolanta Tomasiewicz

15. XVII Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych "Arlekinada" w Inowrocławiu (organizator: Kujawskie Centrum Kulturym I LO w Inowrocławiu,  zasieg: ogólnopolski), 30.03.2019

  • NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO AKTORA - jury profesjonalne  - Kamil Żebrowski, monodram "Kochany Panie Ludwiku" Teatr Trupa, opiekun: Jolanta Tomasiewicz
  • NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO AKTORA - Jury Młodych ITO - Kamil Żebrowski, monodram "Kochany Panie Ludwiku" Teatr Trupa, opiekun: Jolanta Tomasiewicz
  • NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO AKTORA - jury Rady Miasta Młodych - Kamil Żebrowski, monodram "Kochany Panie Ludwiku" Teatr Trupa, opiekun: Jolanta Tomasiewicz

16. 42. Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty (organiaztor: MDK "Pod Akacją" w Lublinie, 5.04.2019

  • I MIEJSCE - Kamil Żebrowski, monodram "Kochany Panie Ludwiku" Teatr Trupa, opiekun: Jolanta Tomasiewicz , za "stworzenie dojrzałej kreacji aktorskiej, muzykalność oraz udaną kompozycję przedstawienia"
  • WYRÓŻNIENIE - Teatr 5 Złotych (Marta Czarniak, Patrycja Kęska, Aleksandra Obroślak, Weronika Obroślak, Gabriela Orłowska, Miłosz Samolej, Dagmara Siwiec, Bartłomiej Sternik, Karina Szczepaniak, Dominika Woch, Dominik Zadziorka,  Emilia Koziej,  Wojciech Szymaniuk), za "ciekawe rozwiązania scenograficzne oraz kompozycję przedstawienia "Maminsynek", opiekun: Małgorzata Adamczyk

17. Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Piórem i pędzlem" (organizator: Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nąłęczowie, 7.05.2019 r.)

  • NAGRODA - Maria Michalik, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE - Alicja Fil, opiekun: Edyta Weremczuk

18. Wojewódzki przegląd teatralno-muzyczny Dzień Przedszkolaka - Sezon 2019 (organizator: DDK SM "Czechów", zasieg - wojewódzki), 10.05.2019 r.

  • NAGRODA - Laura Wąsik, opiekun: Anna Kozak

19. Wojewódzki przegląd teatralno-muzyczny Sezon 2019 (organizator: DDK SM "Czechów", zasieg - wojewódzki), 16.05.2019 r.

  • II NAGRODA (kategoria: wokaliści młodsi)Piotr Bagun, opiekun: Grażyna Grymuza
  • II NAGRODA w kategorii zespołowej - zespół "Nasza paka" (Nina Czajka, Janek Pawlikowski, Kaja Szostak, Marysia Łukasik, Maja Lis), opiekun: Grażyna Grymuza
  • NAGRODA  INSTRUKTORSKA - pani Grażyna Grymuza

20. Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej "I can be a star 2019" (organizator: GOK w Ulanie-Majoracie, zasieg - ogólnopolski ) 9.05.2019 r.

  • II MIEJSCE w kategorii soliści  - młodzik - Martyna Bronisz, opiekun: Grażyna Grymuza
  • NAGRODA SPECJALNA Wojciecha Cugowskiego - Martyna Bronisz, opiekun: Grażyna Grymuza

21. II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne w Radzyniu Podlaskim (organizator: Radzyńska Szkoła Tańca oraz Radzyński Ośrodek Kultury, zasieg: ogólnopolski), 18.05.2019

  • NAGRODA w kategorii 6-9 lat - zespół "Motylki, opiekun: Eliza Maruszak
  • NAGRODA w kategorii 6-9 lat - zespół "Efekt", opiekun: Jolanta Grabowska
  • NAGRODA w kategorii 6-9 lat - zespół "Releve", opiekun: Jolanta Grabowska

22. X Wojewódzki Konkurs Fotograficno-Plastyzny "Kocie i psie sprawy" Zamość 2019 ( organizator: MDK w Zamościu, zasieg : wojewódzki) 21.05.2019 r.

  • NAGRODA w kategorii III, plastyka - Maja Dejko, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA SPECJALNA - Monika Mierzwińskaopiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE -  w kategorii III, plastyka - Klara Daniłopiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE -  w kategorii III, plastyka - Małgorzata Misiarzopiekun: Edyta Weremczuk

23. I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Inspiracje twórczością Bolesława Leśmiana - Zamość 2019 " (organizator: MDK w Zamościu, zasięg: ogólnopolski), 10.05.2019 r.

  • WYRÓŻNIENIE   w kategorii III - Klaudia Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA SPECJALNA  - (wycieczka do Lwowa) - Dominika Woch opiekun: Edyta Weremczuk

24. V edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Cor Ad Cor Film Festival (organizator: Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri w Luboniu, zasie: miedzynarodowy), 24.05.2019 r.

  • KWALIFIKACJA DO FINAŁU KONKURSU - Iga Ćwiklińska, Marcin Wójtowicz (film "Podziemne zauroczenie"), opiekun: Urszula Bednarczyk

25. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Nuty Przyjaźni 2019" (organizator: Hajnowski Dom Kultury, zasie: ogólnopolski), 8.06.2019 r.

  • WYRÓŻNIENIE- Piotr Bagun, opiekun: Grażyna Grymuza

26. Stypendium  Marszałka Wojeówdztwa Lubelskiego  dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami otrzymały wywchowanki PMDK:

  • Alicja Karwowska, opiekun : Grażyna Grymuza
  • Karolina Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk

27. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezdroża Fantazji" (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie, zasie: ogólnopolski), 18.06.2019 r.

  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Alicja Derecka, opiekun Edyta Weremczuk
28. -XXVIII Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów 2019, 9.06.2019
I miejsce RELEVE- kat.taniec współczesny/7-10 lat/, opiekun: Jolanta Grabowska
II miejsce RELEVE II- kat.taniec współczesny/7-10 lat-opiekun: Jolanta Grabowska
III miejsce EFEKT II- kat. taniec współczesny/7-10 lat-opiekun: Jolanta Grabowska
III miejsce MOTYLKI- kat. taniec współczesny/7/10 lat- opiekun: Eliza Maruszak
III miejsce SPRIND DANCE- kat.taniec współczesny/11-14 lat- opiekun: Jolanta Grabowska
WYRÓŻNIENIE- FREE STEPS- kat. taniec nowoczesny/11/14 lat- opiekun: Jolanta Grabowska
 
29. XII Wojewódzki Turniej Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego w Ulanie- Majoracie, 11.06.2019

III miejse DANCE FEET- w kategorii młodzież taniec nowoczesny, opiekun: Jolanta Grabowska

30.I Kaliski Festiwal Filmowy"Kaliszfornia" w Kaliszu Pomorskim, 21.06.2019 r, ( organizator: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim),

  • kwalifikacja do finału konkursu film "Podziemne zauroczenie" - Iga Ćwiklińska, Marcin Wójtowicz , opiekun: Urszula Bednarczyk

 

 

Nagrody - rok 2018

1. XXIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach, (Organizator: POK "Dom Chemika" ,  01.2018 r., zasieg: ogólnoposki),

  • WYRÓŻNIENIE  W KATEGORII: ZESPOŁY RODZINNE - Zespół Rodzinny Emilia i Karol Kozak,opiekun: Anna Kozak

2. X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł XXI wieku” (organizator - Ośrodek Kultury W Będzinie, zasieg: ogólnopolski), 02.2018

  • WYRÓŻNIENIE  kategorii kl. iV - VI - Szymon Adamski, opiekun: Edyta Weremczuk

3. IX Ogólnopolski Przegląd Form Teatralnych  Inspirowanych Myślą Jana Pawła II "Złota Maska" w Lublinie (organizator: ZS nr5 im. Jana Pawła II  w Lublinie, zasięg: ogólnopolski), 16.03.2018

  • WYRÓŻNIENIE - Teatr 5 Złotych  -  za szczerość i autentyczność przekazu teatralnego w spektaklu "My. Po prostu" w reż. Małgorzaty Adamczyk, opiekun: Małgorzata Adamczyk
  • DYPLOM ZA KREACJĘ AKTORSKĄ - dla Miłosza Samoleja z Teatru 5 Złotych, opiekun: Małgorzata Adamczyk

4. XI Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych w Warszawie (organizator: Stowarzyszenie "Serduszko dla Dzieci", Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa", Warszawska Szkoła Reklamy, zasieg: ogólnopolski), 21.03.2018

  • KWALIFIKACJA DO FINAŁU KONKURSU - Iga Ćwiklińska, Marcin Wójtowicz za film "Podziemne zauroczenie" - opiekun: Urszula Bednarczyk

5. Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego

  • Agnieszka Wróbel, opiekun: Izabella Dybała
  • Bartosz Rola, opiekun: Izabella Dybała

6. Przegląd Teatrów Młodzieżowych, Kabaretów "Młody Teatr" Scena Młodych 2018 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie, zasieg: wojewódzki), 22-24.03.2018r.

  • I NAGRODA - Teatr 5 ZŁOTYCH (Marta Czarniak, Patrycja Kęska, Aleksandra Obroślak, Weronika Obroślak, Gabriela Orłowska, Miłosz Samolej, Dagmara Siwiec, Bartłomiej Sternik, Karina Szczepaniak, Dominika Woch, Dominik Zadziorka, Weronika Ostrowska)  za naturalność i niezwykłe poczucie humoru w opowiadaniu o sobie, po prostu, w spektaklu pt. „My. Po prostu” w reżyserii Małgorzaty Adamczyk.
  • WYRÓŻNIENIE AKTORSKIE - Karina Szczepaniak

7. VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Niech Żyje Rock 'N' Roll" (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, zasieg: ogólnopolski), 23.03.2018

  • WYRÓŻNIENIE w I kategorii wiekowej - Jakub Karwowski, opiekun: Katarzyna Grabowska

8. III Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny „Piórem i pędzlem…” (organizator: Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie, zasięg: ogólnopolski), 7.05.2018 r.

  • NAGRODA w kategorii plastycznej - Klaudia Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk

9. XXVI edycja konkursu teatralnego SEZON 2017/2018 (organizator: DDK SM "Czechów" w Lublinie", zasieg: wojewódzki), 26.04.2018

  • I MIEJSCE w kategorii dziecięcej - Teatr Hop (Emilia Targońska, Natalia Targońska, Hania Puchacz, Karolina Iwanek, Weronika Poznańska, Milenka Mierzwińska, Maja Wójtowicz, Dawid Zalewski, Michał Zalewski, Patryk Woliński), opiekun: Małgorzata Adamczyk

10. IX Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny "Kocie sprawy" Zamość 2018 (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, zasieg: wojewódzki), 26.04.2018 r.

  • III NAGRODA , kat. V - inne placówki -  Karolina Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE, kat. V - inne placówki -  Dominika Woch, opiekun: Edyta Weremczuk

11. Konkurs plastyczny "Moje miasto dziś i jutro" (organizator: Lubartowski Osrodek Kultury, zasięg: miejski), 7.05.2018

  • NAGRODA - Miiłosz Samolej, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Oliwia Wojdat, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Łucja Soroka, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Sylwia Komsta, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Mateusz Mroczek, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - Dominika Sobiesiek, opiekun: Izabella Dybała

12. II Festiwal Filmów Dzieci i Młodzieży "Anim@kcja" Białystok 2018 (organizator: MDK w Białymstoku, zasieg: ogólnopolski), 25.05.2018

  • Kwalifikacja do finału - Iga Ćwiklińska, Marcin Wójtowicz za film "Podziemne zauroczenie", opiekun: Urszula Bednarczyk

13. XXVI edycja konkursu muzycznego SEZON 2017/2018 (organizator: DDK SM "Czechów" w Lublinie", zasieg: wojewódzki), 18.05.2018

  • I MIEJSCE w kategorii : zespoły wokalne - Zespół Wokalny Do Kwadratu, opiekun: Anna Kozak

14. Konfrontacje  Taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów 2018 (organizator: LOK w Lubartowie, zasieg: ogólnopolski), 2.06.2018

  • WYRÓŻNIENIE- zespół taneczny Free Steps, opiekun: Jolanta Grabowska
  • WYRÓŻNIENIE- zespół taneczny Efekt II, opiekun: Jolanta Grabowska
  • WYRÓŻNIENIE- zespół taneczny Releve, opiekun: Jolanta Grabowska
  • WYRÓŻNIENIE- Motylki - opiekun: Eliza Maruszak

15. XXVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moje zakątki" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty (organizator: MDK w Biłgoraju, zasieg: wojewódzki), 22.05.2018

  • WYRÓŻNIENIE  w kat. kl. IV-VI - Oliwia Mrozik, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE  w kat. 6-9 lat - Olga Pawłowska, opiekun: Edyta Weremczuk

16. XI Wojewódzki  Turniej Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego (organizator: GOK w Ulanie-Majoracie, zasięg: wojewódzki)

  • III MIEJSCE w kat. dzieci, 6-9 lat , taniec współczesny - zespół Releve, opiekun: Jolanta Grabowska

17. Wojewódzki Przegląd Poezji Śpiewanej i Autorskiej Scena Młodych "Wyśpiewać poezję"(organizator: Centrum Kultury w Lublinie, zasieg: wojewódzki), 16.06.18

  • III miejsce - Trio wokalne - Edyta Chlebiej, Aleksandra Kukiełka i Dominika Małyska,  opiekun Grażyna Grymuza

18. XII Ogólnopolskie Spotkania Teatralne "WTOOPA" w Krakowie ( organizator: Stowarzyszenie WTOOPA), zasieg: ogólnopolski, 13-15.06.2018, Kraków

  • kwalifikacja do udziału w przeglądzie  - Teatr Trupa , opiekun Jolanta Tomasiewicz ( spektakl "Ich Troje")

19. V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Piękna nasza Polska cała!" pod honorowym patronatem J.E. Ks. Tadeusza Pikusa Ordynariusza Diecezji Drohiczyńskiej, Starosty Powiatu Bielskiego  i Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Białymstoku
(zasięg: ogólnopolski, organizator: Stowarszyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym  i Potrzebujacym Wsparcia,"Małe marzenia", Zespół SZkół Specjalnych w Bielsku Podlaskim), Bielsk Podlaski 12.06.2018

  • NAGRODA  - Michalina Pożarowszczyk, opiekun: Izabella Dybała

20. IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w oczach dziecka - wszystko, co z wiosną, latem, jesienią i zimą związane" (zasieg: ogólnopolski, organizator: Niepubliczna Szkoła Podstawowa na 7 w Słupsku), 7.06.2018, Słupsk

  • NAGRODA - Aleksandra Szczęch, opiekun: Izabella Dybała

 

Nagrody - rok 2017

1. XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach (organizator: POK Puławy, zasięg: ogólnopolski) 15.01.2017

  • WYRÓŻNIENIE INSTRUKTORSKIE - Grażyna Grymuza
  • I NAGRODA - w kategorii dzieci z kl. I-III SP - Alicja Karwowska , opiekun: Grażyna Grymuza
  • WYRÓŻNIENIE  kategorii kl. I-III -  Weronika Poznańska, opiekun: Paweł Urban
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii młodzież szkolna - soliści – Milena Mika , opiekun: Grażyna Grymuza
  • I NAGRODA- w kategorii zespoły wokalne – dorośli - Męska Grupa Wokalna Chórtownia, opiekun:  Grażyna Grymuza

 

2. 62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe (organizator: PMDK w Lubartowie) 20.03.2017

  • NOMINACJA do udziału w turnieju wojewódzkim, kategoria: teatr jednego aktora dla Magdaleny Skrzypiec za monodram "Wojna nie ma w sobie nic z kobiety", reż. Małgorzata Adamczyk

3. XV Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Arlekinada” w Inowrocławiu (organizzator: Kujawskie Centrum Kultury, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu, zasieg: ogólnopolski)
24-25.03.2017

  • III NAGRODA dla Teatru Trupa za spektakl "Męczeństwo Piotra Oheya" w reżyserii Jolanty Tomasiewicz (obsada: Kamil Żebrowski, Maja Słomińska, Milena Majewska, Antonina Bielecka, Karolina Krupa, Kornelia Niziołek, Katarzyna Rybacka, Iga Szcześniak, Natalia Florek i Mikołaj Grela)
  • NAGRODA dla najlepszej aktorki festiwalu dla Kornelii Niziołek z Teatru Trupa

4. 39. edycja wojewódzkiego przeglądu Scena Młodych – „Młody Teatr”, 6.04.2017 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie, zasieg: wojewódzki),

  • WYRÓŻNIENIE dla Teatru Trupa , n-l. J.Tomasiewicz

5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przełajem przez ziemię jeleniogórską" (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze, zaqsieg: ogólnopolski), 11.03.2017

  • I NAGRODA dal Julii Podleśnej, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE dla Oliwii Mrozik, opiekun: Edyta Weremczuk

6.Konkurs Piosenki Angielskiej w Poniatowej, (organizator: centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej) , 29.04.2017 r.

  • I NAGRODA dla Martyny Bronisz w kategorii uczniów klas IV-VI , opiekun: Grażyna Grymuza 

7. 40. Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie), 26-28.04.2017 r.

  • II NAGRODA dla Teatru V Złotych za niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne, pomysłowość i wielofunkcyjność scenografii oraz grę zespołową w spektaklu "My. Po prostu", scenariusz - zespół, reżyseria-  Małgorzata Adamczyk , opiekun: Małgorzata Adamczyk

8. Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (25.04.2017) :

  • Agnieszka Wróbel, pracownia plastyczna, opiekun: Izabella Dybała
  • Milena Mika, pracownia muzyczna, opiekun: Grażyna Grymuza

9. XXVI Lubartowskie Konfrontacje Taneczne o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów 4.06.2017, (Organizator: Lubartowski Ośrodek Kultury, zasięg: ogólnopolski)

  • WYRÓŻNIENIE w kategorii 7-14 lat - "Motylki", opiekun: Eliza Maruszak
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii 7-14 lat -" Free Steps", opiekun: Jolanta Grabowska

10. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Nasi mniejsi bracia - zwierzęta wśród ludzi ",  (organizator:  Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. św. Franciszka z Asyżu w Kęble., zasieg: wojewódzki)

  • NAGRODA w kategorii 9-12 lat - Monika Kowalska , opiekun:  Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii 9-12 lat - Łucja Jabłońska,  opiekun: Edyta Weremczuk

11. X Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Poezja Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oczami dziecka widziana" dla uczniów szkół podstawowych z klas I-VI pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty , 12.06.2017, (organizator: Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, zasieg; wojewódzki)

  • NAGRODA dla Olgi Pawłowskiej, opiekun: Edyta Weremczuk

12. Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne nutki 2017", pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublina i Marszałka Województwa Lubelskiego, 11.2017, (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie, zasieg: wojewódzki)

  •   BRĄZOWY KASZTAN (3 miejsce) w kategorii klas I-III dla Alicji Karwowskiejopiekun: Grażyna Grymuza

13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Świąteczna Boże Narodzenie - Nowy Rok", 16.12.2017 r. (organizator: MDK w Świdnicy, zasięg: ogólnopolski)

  • WYRÓŻNIENIE dla Moniki Mierzwińskiej, opiekun: Edyta Wermczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ dla Wiktorii Kamińskiej, opiekun: opiekun: Edyta Wermczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ dla Nadii Wysockiej, opiekun: opiekun: Edyta Wermczuk

14. Konkurs Plastyczno-Teatralny do premiery spektaklu "Dziób w dziób" w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie, 12. 2017 (organizator: Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie, zasięg: )

  • WYRÓŻNIENIE dla Teatru 5 Złotych za kreatywnosć i zaangażowanie włożone w wykonanie pracy na konkurs

15. XXVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki "Moje Boże Narodzenie" , 20.12.2017 (organizator: MDK "Pod Akacją", zasieg: wojewoódzki):

  • WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym kategorii gimnazjów dla Klaudii Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk

16. XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Opowieści wigilijne" 2017 15.12.2017, ( organizator: PMDK w Lubartowie)

  • WYRÓŻNIENIE - kategoria: klasy przedszkolne - Marta Mierzwińska, kl.0, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA- kategoria kl. I-III - Antonina Abramiuk, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE kategoria kl. I-III - Oliwia Wojdat, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE kategoria kl. I-III - Hanna Świderska, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE kategoria kl. I-III - Dagmara Podleśna, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA kategoria kl. IV-VI - Kamil Wojciechewicz, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE - kategoria kl. IV-VI - Paulina Wróbel,  PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE - kategoria kl. IV-VI - Weronika Grudzień, PMDK w Lubartowie, opiekun: Izabella Dybała
  • NAGRODA - kategoria: gimnazja - Mateusz Mroczek, opiekun: Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE - kategoria: gimnazja - Dominika Woch, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA kategoria szopki– realizacje indywidualne - Jakub Dziewulski, opiekun: Edyta Weremczuk
  • NAGRODA SPECJALNA: - Łukasz Gaweł, opiekun: Edyta Weremczuk

Nagrody - rok 2016

  1.  XXI Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach, (organizator: Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika, zasieg: ogólnopolski), 31.01.2016
  • II nagroda  - zespół wokalny Do Re Mi: Dżesika Cebera, Wiktoria Kobyłka, Filip Józefaciuk, opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: zespoły wokalne - dzieci kl. I-III szkół podstawowych)
  • III nagroda  - Weronika Woźniak, opiekun: Anna Kozak  (kategoria: soliści wokaliści kl. I-III szkół podstawowych).
  • III nagroda - Aleksandra Rudzińska,  opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: soliści wokaliści – dorośli).
  • wyróżnienie zespół wokalny „Cantus”: Milena Majewska, Aleksandra Rudzińska, Izabela Zbiciak, Jakub Grzegorczyk, Jakub Żytkowski, Michał Mitura,  opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: zespoły wokalne - dorośli)
  • wyróżnienie - Kwintet Wokalny: Dominika Małyska, Aleksandra Kukiełka, Wiktoria Pacek, Emilia Kozak, opiekun: Grażyna Grymuza (kategoria: zespoły wokalne - młodzież szkolna)


2. VI Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, (organizator: Rzeszowski Dom Kultury, zasięg: ogólnopolski), 16.02.2016

  • wyróżnienie dla Aleksandry Rudzińskiej, opiekun: Grażyna Grymuza

3. XIV Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych „Arlekinada” w Inowrocławiu, ( organizator: Kujawskie Centrum Kultury, I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu, zasięg: ogólnopolski), 18-19.03.2016

  • wyróżnienie dla Teatru Trupa za spektakl "Zimowy pogrzeb" w reżyserii Jolanty Tomasiewicz (skład zespołu: Maja Słomińska, Milena Majewska, Weronika Weremczuk, Julia Słomińska, Aleksandra Sajda, Katarzyna Rybacka, Jan Filip, Bartłomiej Brodawka, Ole Kozdraj i Kamil Żebrowski)
  • nagroda dla najlepszego aktora festiwalu  dla Jana Filipa
  • nagroda Jury Młodych dla najlepszego aktora dla Ole Kozdraja

4. III Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taneczne Inspiracje", 17.04.2016, Biłgoraj, (organizator: MDK w Biłgoraju, Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Trampolina Sukcesu")

  • NAGRODA ZA WDZIĘK dla zespołów "KLAPS" I EFEKT", opiekun: Jolanta Grabowska
  • NAGRODA ZA WDZIĘK I ZAANGAŻOWANIE dla zespołu "BALERINY" , opiekun: Eliza Maruszak

5. Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych "Inscenizacje 2016" w Lublinie pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, 18-19.05.2016 (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie

  • WYRÓŻNIENIE dla "Teatru V złotych" za spektakl "Bzdurki, czyli baśnie dla dzieciiinnych", opiekun: Małgorzata Adamczyk

6. 3 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Zabierz mnie Tam Wyobraźnia 2016", 6.06.2016 (organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Głownie)

  • NAGRODA dla Alicji Fil, opiekun:
  • WYRÓŻNIENIE dla Alicji Fil, opiekun:
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY KONKURSOWEJ: Łukasz Gaweł, Małgorzata Misiarz, Iga Pawlikowska, opiekun:

7. II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pilnujmy Marzeń", 06.2016, (organizator: Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej w Sokołowcu)

  • WYRÓŻNIENIE dla Emilii Mroczek, opiekun:

8. XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Białe 2016", 2.07.2016 (organizator: Gmina Włodawa)

  • WYRÓŻNIENIE dla Alicji Karwowskiej w kategorii solistów 6-10 lat, opiekun: Anna Kozak

9. IX Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem Łęczna 2016  pt. "Muzyka", 10. 2016 r. (organizator: Łęczyńskie Styowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki "Plama", zasięg: ogólnopolski)

  • II miejsce dla Agnieszki Wróbel w kategorii do 18 lat, opiekun: Izabella Dybała

10. XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika 2016" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego oraz pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk, 11.2016 r. (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie)

  • Bartosz Rola - kwalifikacja do wystawy pokonkursowej, opiekun: Izabella Dybała

11. XXV Wojewódzki Konkuru Plastyczny i Literacki "Moje Boże Narodzenie" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk, 20.12.2016 (organizator: MDK "Pod Akacją" w Lublinie)

  • NAGRODA  w kategorii  10-12 lat dla Łukasza Gawła, opiekun: Edyta Weremczuk
  • WYRÓZNIENIE w kategorii do 9 lat dla Hanny Kostyły, opiekun: Edyta Weremczuk
  • KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ: Klaudia Bronisz, opiekun: Edyta Weremczuk

 12. XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Opowieści Wigilijne", 13.12.2016 r. (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • NAGRODA w kategorii kl. I-III- Kinga Rusinek kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. I-III-  Aleksandra Zmysłowska kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. I-III - Emilia Mroczek kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Lena Kornacka kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  • NAGRODA w kategorii kl. IV-VI Angelika Krzyżanowska kl. V PMDK w Lubartowie n-l Edyta Weremczuk

13. XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "POKAŻĘ CI, GDZIE MIESZKAM” 30.09. 2016 r. , (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Julia Michaluk, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii kl. I-III - Hania Kostyła, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • NAGRODA  w kategorii IV-VI - Karina Szczepaniak, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii IV-VI  - Jakub Rejek, kl. VI, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii IV-VI - Łukasz Gaweł, kl.IV, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii IV-VI - Łukasz Gaweł, kl.IV, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

 

Nagrody - rok 2015

  1.  XX Festiwal Kolęd Puławy 2015 (organizator: POK "Dom Chemika" w Puławach, zasięg: ogólnopolski) -1.02.2015
  • Grand Prix  - zespół wokalny „Bez Reszty” : Milena Majewska, Aleksandra Budzyńska, Emilia Matyjaszczyk, Michał Mitura, Jakub Żytkowski, opiekun - Grażyna Grymuza
  • I miejsceMilena Majewska, kategoria : młodzież szkolna – soliści-wokaliści,  opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • II miejsce - zespół „Trio3Bis” : Aleksandra Król, Aleksandra Kukiełka, Wiktoria Pacek, Emilia Kozak, Zuzanna Szyszko, Dominika Małyska , kategoria: młodzieżowe zespoły wokalne  , opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • III miejsce - Martyna Massalska - kategoria : młodzież szkolna – soliści-wokaliści, opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • III miejsce -Aleksandra Rudzińska, kategoria dorośli-soliści-wokaliści,  opiekun – p. Grażyna Grymuza
  • II miejsce w kategorii zespołów wokalnych kl. I – III -  zespół„Okruszek”: Nicol Bronisz, Kinga Granat, Iga Goleń, Wiktoria Kowalczyk, Natalia Baran, Igor Rudziński, Mateusz Korzan, Damian Ozon, opiekun p. Anna Kozak
  • II miejsce  - Karol Kozak , kategoria: młodziez szkolna - soliści -instrumentaliści, opiekun p. Anna Kozak
  • Wyróżnienie - Natalia Baran, kategoria przedszkole-soliści -wokaliści,opiekun p. Anna Kozak
  •  Wyróżnienie -  Nicol Bronisz,  kategoria kl. I-III-soliści -wokaliści, opiekun p. Anna Kozak
  • Wyróżnienie -  Wiktoria Kowalczyk kategoria kl. I-III-soliści -wokaliści, opiekun p. Anna Kozak
  • Wyróżnienie -  Mateusz Korzan kategoria kl. I-III-soliści -wokaliści , opiekun p. Anna Kozak

2. XII Spotkania Teatralne "Zwierciadła" (organizator: II Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego  w Lublinie, 11.03.2015, zasięg: wojewódzki)

  • I Nagroda   wraz z nominacją do udziału  w Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych Zwierciadła - Teatr Trupa za spektakl "Zimowy pogrzeb"w reż. JolantyTomasiewicz
  • I Nagroda aktorska -  stypendium w Akademii Teatralno Wokalnej Jerzego Turowicza otrzymał Bartłomiej Brodawka z Teatru Trupa
  • II Nagroda aktorska – otrzymał Jan Filip z Teatru Trupa

 

3. XVI Ogólnopolski Konkurs Wokalistów i Zespołów Wokalnych – „DEBIUTY” (organizator: MDK nr 2 w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie, 12-13.03.2015 , zasięg: ogólnopolski)

  • III miejsce- Nagroda Ewy Dumkiewicz-Sprawki Dyr. Wydz. Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin - Aleksandra Rudzińska, opiekun - Grażyna Grymuza

4. Międzynarodowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Wiosenne Gwiazdy” 2015 w Puławach, 27.03.2015r. (Organizator: POK „Dom Chemika”, Fundacja „POLSKA ŁĄCZY”)

  • 1 miejsce - Martyna Massalska,  opiekun: Grażyna Grymuza

 

5. XVI Ogólnopolski Festiwal Interpretacji Piosenki Aktorskiej (organizator: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, 11-12.04.2015, zasięg: ogólnopolski)

  • wyróżnienie - Milena Majewska, opiekun - Grażyna Grymuza

6. Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych i Kabaretów "Młody Teatr" - Scena Młodych 2015, Lublin  9-11.04.2014 (organizator: Centrum Kultury w Lublinie, zasięg: wojewódzki)

  • wyróżnienie aktorskie - Jan Filip z Teatru Trupa za rolę  (główną) w spektaklu "Zimowy pogrzeb", opiekun - Jolanta Tomasiewicz

7. Ogólnopolskie Spotkania Teatralne "Zwierciadła", (organizator: II Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego  w Lublinie,  16-18.04.2015, zasięg: ogólnopolski)

  • III Nagroda - Teatr Trupa za spektakl "Zimowy pogrzeb" w reż. Jolanty Tomasiewicz
  • Nagroda Aktorska dla Jana Filipa za rolę w spektaklu „Zimowy pogrzeb”
  • Nagroda Aktorska dla Bartłomieja Brodawki za rolę w spektaklu „Zimowy pogrzeb

8. XV Powiatowe Spotkania Śpiewających Dzieci "Śpiewający słowik",Jeziorzany  25.04.2015r., (organizator: GOK Jeziorzany, zasięg: powiatowy)

  • II miejsce w kategorii  I - Mateusz Korzan, opiekun Anna Kozak
  • wyróżnienie w kategorii II -  Martyna Bronisz, opiekun Anna Kozak
  • wyróżnienie w kategorii II - Kinga Kożuch, opiekun Grażyna Grymuza

9. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki lat 60 i 70  w Wyszkowie (4.06. 2015r. )

  • nominacja do udziału w koncercie finałowym dla Mileny Majewskiej , opiekun -  Grażyna Grymuza

 

10. XXIV Konfrontacje Taneczne Lubartów 2015, Lubartów 7.06.2015 (organizator : LOK Lubartów, zasięg: ogólnopolski)

  • Puchar Burmistrza Miasta Lubartów - miejsce III w kat. 15-19 lat - zespół MASAKRA (opiekun Jolanta Grabowska)

11. VIII Ogólnopolski Konkurs na Rysunek Węglem p.t. „Samotność”, Łęczna 6.10.2015 (organizator: Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA, zasięg: ogólnopolski)

  • wyróżnienie - Anna Rogala, opiekun: Izabella Dybała
  • wyróżnienie - Agnieszka Wróbel , opiekun: Izabella Dybała

12. XV Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – Nasz Papież”, 16.10.2015, (organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Zuzanna Jezior, kl. II, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Weronika Marciniak, kl. II, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Natalia Zalewska, kl. II, opiekun: Izabella Dybała
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Hanna Kostyła, kl.II, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Łukasz Gaweł, kl.III, opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda indywidualna w kategorii kl. I-III SP - Iga Pawlikowska, kl.III, opiekun: Edyta Weremczuk

13. XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny„Opowieści Wigilijne”, 8.12.2015 (organizator: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, zasięg: powiatowy)

  • nagroda w kategorii kl. I-III SP - Nadia Wysocka, kl. II, , opiekun: Edyta Weremczuk
  • nagroda w kategorii kl. IV-VI SP - Wiktoria Kawa, kl. IV,opiekun:  Edyta Weremczuk
  • wyóżnienie w kategorii kl. IV-VI - Maja Bartnik, kl. I, opiekun:  Izabella Dybała
  • nagroda w kategorii : szopki - Maja Lis, 6-lat, opiekun: Izabella Dybała

14. Konkurs Plastyczny "Wesołe Boże Narodzenie", 7.12.2015, (organizator: Lubartowski Ośrodek Kultury, zasięg: miejski)

  • nagroda - Jakub Kostyła
  • nagroda - Hanna Kostyła