UWAGA! Laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego i Literackiego OPOWIEŚCI WIGILIJNE 2020!
W związku z obostrzeniami przepisów związanych z pandemią Covid 19 uroczysty finał konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w późniejszym terminie. O dokładnej dacie poinformujemy wszystkich zainteresowanych.

Protokół

Z dnia 14 grudnia 2020 r. z posiedzenia Komisji Konkursowej

XXII POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO

OPOWIEŚCI WIGILIJNE 2020

PRZECZYTAJ NAGRODZONE PRACE! 

Jury Konkursu Literackiego w składzie:

  • Ariadna Ewa Zalewska – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubartowie
  • Andrzej Rybak – bibliotekarz, kierownik Działu dla Dorosłych i dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie

po zapoznaniu się ze 63 pracami literackimi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III

NAGRODY

  1. Emilia Soroka, SP nr 3 w Lubartowie, nauczyciel: Edyta Biskup

WYRÓŻNIENIA

  1. Anastazja Zięba, SP w Przytocznie, nauczyciel: Hanna Rafał-Frasek
  2. Maria Ślifirczyk, SP nr 4 w Lubartowie, nauczyciel: Ewa Czech

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI

NAGRODY

  1. Oliwia Wietrzyk, SP w Ostrowie Lubelskim, nauczyciel: Izabella Marzęda
  2. Marcel Jach, SP nr 3 w Lubartowie, nauczyciel: Teresa Pawelec
  3. Zuzanna Kopciuch, SP w Kocku, -
  4. Nikola Wałach, SP w Michowie, nauczyciel: Grażyna Janisz

WYRÓŻNIENIA

  1. Julia Chaber, SP nr 3 w Lubartowie, nauczyciel: Kinga Kasprzak
  2. Maja Lis, SP nr 3 w Lubartowie, nauczyciel: Kinga Kasprzak
  3. Gabriela Janusz, ZSO w Michowie nauczyciel: Ewa Wronowska
  4. Kacper Czuchryta, SP nr 3 w Lubartowie nauczyciel: Kinga Kasprzak

KATEGORIA WIEKOWA: KL. VII - VIII

NAGRODY

  1. Emilia Zięba, SP w Przytocznie, nauczyciel: Joanna Kowalczyk
  2. Maja Ulewicz, SP w Woli Skromowskiej, nauczyciel: Alicja Więch
  3. Barbara Barszczewska, SP w Przytocznie, nauczyciel: Joanna Kowalczyk
  4. Marcin Matyjaszczyk, SP w Ostrowie Lubelskim, nauczyciel: Izabella Marzęda

WYRÓŻNIENIA

  1. Marcin Jakoniuk, SP w Woli Skromowskiej, nauczyciel: Alicja Więch
  2. Kalina Marzec, SP nr 1 w Lubartowie, nauczyciel: Beata Wronowska
  3. Kinga Marczak, ZS w Kamionce, nauczyciel: Halina Rybicka
  4. Aleksandra Warszawska, ZS w Kamionce, nauczyciel: Halina Rybicka
  5. Kinga Kozak, SP w Niedźwiadzie, nauczyciel: Małgorzata Chlebiej

KATEGORIA WIEKOWA: SZKOŁY ŚREDNIE

NAGRODY

  1. Grzegorz Miduch, ZS nr 2 w Lubartowie, nauczyciel: Beata Cieślak

 

WYRÓŻNIENIA

  1. Adrian Niedziela, ZS nr 2 w Lubartowie, nauczyciel: Beata Cieślak

PRZECZYTAJ NAGRODZONE PRACE!